arachnids-market.com blog nie tylko o pająkachWYLINKA PAJĄKA. Zobacz jak linieje ptasznik Harpactira pulchripes!{Przedstawiam film o linieniu pająka Harpactira pulchripes. Mam nadzieję, że Ci się spodoba. Komentuj, pisz, lajkuj! . Zainteresowanie, oceny: 174686, czas trwania 8m 9s, ocena 4795, reakcje 867.
- Dobry klip i dobry lektor!
- Taki Pająk musi być strasznie zmęczony po wylince
- Kocham ten gatunek 🥰
- Trochę po czasie ale pokonałem swoj strach przed pająkami , teraz mam 7 ptaszników
- Dziwne jest to że moja żona boi się "dużego" kątnika na ścianie ale moją braszke Hamori ps. Klucha potrafi nakarmić sama. Hmmm, gdzie tu logika?
- Tak, udalo sie, dzieki 😁😁
- Ja dzięki Zającowi i tobie się już nie boję xd
- Ja miałem arachnofobie, a teraz mam własną chodowle // i to wszystko przez takie filmy
- Czekam na pierwsza wylinkę moich pupili. Na razie cisza.
- Ja mam arachnofobię odkąd pamiętam zawsze zastygałem jak słup soli na widok pajaka . Dziś sam jestem właścicielem kolekcji 35 pajaków gdzie mam kilka jadowitych ale walka ze strachem ponad 10 lat daje swoje plusy .
- Interesujący film. Trafiłem tutaj po znalezieniu wylinki jakiegoś pająka. Wcześniej nie wiedziałem tego o pająkach.
- Mi się udało w czasie kilku dni.
- Nareszcie mężczyźni moga poczuć jak to jest co miesiąc przechodzić okres
- Zaczynam przygode z pajaczkami...mimo ze sie ich boje hoduje / hodowalam katnika...to tak na poczatek...dzis Pacynek postanowil urosnac zaczal sie proces wilinki...strasznie sie martwie bo ulozyl sie w nienajlepszej pozycji Obawiam sie ze utknie Towarzyszyl mi od 2 lat jest juz spory jak na "polskiego posoplitusa" okolo 4cm z odnozami... W kazdym razie bede tesknic:( A co do filmiku swietny piekny okaz...nie wierze ze to mowie;) Pozdrawiam a i mech tez by sie przydal...moze Pacynek da rade:)))
- mi sie przyda do caribeny versicolor
- Hejj pokonałam swój lęk przez swojego chłopaka który ma wiele pająków i modliszek i sama mam teraz modliszki więc totalnie jest to możliwe!
- Wydaje mi się że masz samiczkę ale nie jestem pewien w 100%
- Jest to możliwe właśnie pokonałam
- Super zwierzętko
- Niby juz 2 lata ale i tak napisze xD ja się kiedyś bałem pająków, ale zacząłem oglądać filmy i teraz mam własnego ptasznika, nawet dzisiaj zrzucił mi wylinke także tematyczny odc mi wyskoczył na głównej