arachnids-market.com blog nie tylko o pająkachUKĄSIŁ MNIE PTASZNIK PODCZAS NAGRYWANIA TEGO FILMU! |ARACHNOHOBBIA|{Dziś trochę mi się nie poszczęściło... ODWIEDŹ MÓJ SKLEP Z PTASZNIKAMI! 😱 ✅✅✅ SKLEP : https://arachnohobbia.pl/ ✅✅✅ ✅✅✅ SKLEP : https://arachnohobbia.pl/ ✅✅✅ ✅✅✅ SKLEP : https://arachnohobbia.pl/ ✅✅✅ 🔥 Sprawdź również moje media społeczności . Zainteresowanie, oceny: 29858, czas trwania 11m 45s, ocena 1076, reakcje 97.
- A was ukąsił kiedyś któryś z waszych zwierzaków? 🤔
- JD-JEST DOBRZE
- Co może spowodować jad poe regalis?
- Napierdalasz tymi pudełkami się nie dziw
- Biedne Pająki;(
- Czy wy zdajecie sobie sprawę, że jeśli wam te ptaszniki albo krzyżaki uciekną to mogą stanowić poważne zagrożenie zdrowia i życia a na pewno ogromnego bólu u ukąszonych Polaków? Jak bolesne było to ukąszenie?? Życzy Pan tego Polakom? Mało mamy groźnych kątników i krżyżaków własnych? Jad pająków może spowodować martwicę i obetną Panu palec!
- Nie mam nic do czynienia z pajakami ale podziwiam tę pasję .
- Nie wierzę, że yt pozwala na publikowanie filmów, w którym są przedstawiane tak nieodpowiedzialne zachowania, jak wsadzanie łapy do tuby pełnej ptaszników i łapanie ich jak kątnikow. Potem głupki dotykają wszystkiego, czego się da
- Tak
- Kiedyś znaleźliśmy kątnika i ja go wziąłem na rękę, odziwo upierdolił, ale niestety nie zostałem Parkerem .
- Siema i jak tam palec po 3 dniach? Materiał spoko jak zawsze piona
- Zna ktoś sklep z zwężami który wysyła je
- Uwielbia Twój kanał oglądam cię od pierwszego odcinka 😏 trzymaj tak dalej mordo ❤️
- To pokazuje brak profesjonalizmu. Tym bardziej nie powinno się trzymać tylu pająków w jednym pojemniku gdy są na tyle duże. Uważam też że za bardzo je męczysz.
- Patrząc na to ja się do tego zabierasz nie dziwię się ze cie ujebala... Łapą sobie korek przekładasz gdzie jest stado jadowitych pająków...
- Przemku za każdym razem jak łapiesz palcami korek na którym jest pełno pająków dziwię się że wychodzisz z tego bez szwanku..odwaga lub rutyna ? nie wiem , po co ryzykować? Trzymam kciuki aby to było ukąszenie " na sucho"
- Będą jeszcze dostepne pęsety miękkie i karaczany tureckie?
- Żaden mój zwierzak mnie nie ugryzł
- 8:57 To po co tu większość jest
- Może kwestia dogrzewania kokonu??? Może być tak jak u żółwi ...Temperatura decyduje o płci 🤔🤔🤔