arachnids-market.com blog nie tylko o pająkach🕷️ PTASZNIK OLBRZYMI 🕸️INFORMACJE I KARMIENIE PAJĄKA{🔔 Subskrybuj by nie przegapić https://bit.ly/2wWBRBK PLAYLISTA #ReptileSPIDERS: http://bit.ly/2x6X4Jb Lasiodora parahybana czyli ptasznik olbrzymi, mój jeden z wielu pająków jakie posiadam! FaceBook: https://www.facebook.com/ReptileCHAM/ Instagram: https://www.instagram.com/iamreptilecham/ . Zainteresowanie, oceny: 20602, czas trwania 8m 12s, ocena 626, reakcje 96.
- 4:28 tańczący pająk
- do 27 cm z odnużami
a dc długość ciała 9-10 cm
- Woda w pojemniku nie potrzebna?
- No to nie chcij nadal bo to swędzi okropinie,a jak włoski siądą naszyji wyskakuje taka wysypka a gorzej jak dostanie się do oczu to wtedy do okulisty jak najszybciej ale niechcę straszyć wystarczy zachować bezpieczne reakcje i zamknąć pojemnik ja tak robie i nic mi sięjeszcze nie stało jeszcze
- Lasidora parahybana to ptasznik podziemny a nie naziemny... Pozdrawiam
- #REPTILECHAM 😀😀😀😀😀😀😀
- # ReptileCham
- 70% wilgotności, czyli co ile trzeba zraszać? I czym polecasz ogrzewać terrarium?
- Jak nie chcesz żeby się czesała to trychaj ja lekko po nogach a nie po odwłoku
- #reptilecham
- Nagraj z ptaszniki zająca. Ty mu poopowiadasz o kameleonach a on ci o ptesznikach
- Super super
- #reptileCHAM
- To w sumie masz rację z tym "nie znam się" bo mimo, że jestem hodowcą i wiem napewno znacznie więcej o nich to ciężko stwierdzić czy się znam :P dużo osób by mnie wiedzą zjadlo ale ten temat jest szeroki.
Do 26 całkowitego rozstawu a zdarzyły się osobniki po 30 :) a i nie ma co przekarmiać pająka zwłaszcza naziemnego widocznie po odwloku już przed karmieniem widać, że jest ok i nie potrzebuje karmienia, a szarancza troszkę da :P rozumiem, że to na potrzeby filmu tylko informuję więc w takiej sytuacji po dodatkowym karmieniu śmiało można a nawet najlepiej czekać z następnym karmieniem :P
- Ona jeszcze maleńka jest. Moja jest dużo większa ale jest straszna memeja. Zero agresji. Nawet się nie czesze. Woli uciec.
- Nie za mało ma miejsca?
- Pozdrawiam ❕ łapkę 👍 i suba zostawiam i zapraszam na mój kanał numizmatyczno-historyczny.
Też mam takiego pupila❕
- Jak ty chcesz mieć pająka jak nie masz pęsety
- #repliteham
- Moja l.p jest strasznie płochliwa