arachnids-market.com blog nie tylko o pająkachKupiłem GIGANTYCZNEGO pająka - potulna ACANTHOSCURRIA GENICULATA - Ptasznik białokolanowy{Witajcie widzowie! Zapraszam do obejrzenia odcinka o dość spontanicznym zakupie, który miał miejsce po Świętach Wielkanocnych. Bohaterem głównym filmu jest pająk polecany początkującym hodowcom - Acanthoscurrria geniculata. W filmie nie znajdziecie opisu gatunkowego tego ptasznika, gdyż . Zainteresowanie, oceny: 15464, czas trwania 16m 58s, ocena 569, reakcje 87.
- Jakie bydlę :o
- Gdzie jest ten sklep?
- Ja chyba mam jakiegos nie farta co do pajakow,moja gienia jak tylko terrarium otworze rzuca sie na mnie 😅
- Córce podoba się ten duży "puchatek"😉 mówi że pewnie zje mrówki pyszne. Córka lat 3,5 , pyta czy ma pan klatki na niego.
- Ale ładny pająk, urocza zebra.
- mam arahnofobię a i tak Cię oglądam. szok po prostu
- Na jakiej ulicy ten zoologiczny?
- Nie myślałeś żeby zrobić terrarium gdzie będziesz również hodował fajne rośliny?
- Robak to mącznik :)
- Fajny ten kokos ,lecz z tego liścia bym zrezygnował ze względu na wygodę tak dużego pajaka w średniej wielkości terrarium. Bedzie mu przeszkadzać przy poruszaniu ,lub ograniczać wolna przestrzeń 😀 oczywiście mogę się 😉 mylić ;)
- Widziałam ją na zdjęciach w internecie. ale na większości została przedstawiona dość niekorzystnie. W rzeczywistości to naprawdę śliczny pająk!
- Obłędna 🤩 ciekawe jak dlugo jej zajęło osiągniecie tego rozmiaru
- jak poczekasz jeszcze trochę to ja mam samca gieni (chyba samca :p) i bedziesz mógł sobie rozmnożyć ^^ jest już całkiem spory - będę w kato to zmierzę hahah
- Samoobsługowy z ptasznikami...🙃
- Jak nie chcesz jej zostawić to ja ją od ciebie odkupie :p
- Gienia...
Mój pierwszy pająk, i mimo że mija 2 lata od jej zakupu, i mam już wiele ciekawszych, ładniejszych gatunków, w mojej skromnej, liczącej 10 ptaszników hodowli, to nadal Gienia jest moim ulubionym Ptasznikiem. Moja Gienia ma narazie 7DC, jest to samiczka, i nie mogę się doczekać kiedy osiągnie te 9-10DC, bo to są chyba największe pająki które nie są jednokolorowe, oraz nie są silnie jadowite, Białe kolanka dają taki fajny urok, Gienia, bardzo fajny ptasznik, warty obserwacji, trochę kopie, mało pajęczynuje, albo jest bardzo aktywny 24/7 i zawsze chce jeść. Polecam sobie kupić ten gatunek jeśli ktoś go jeszcze nie posiada, co dziwne, od kilki lat Kuba Zając nie ma Gieni, no cóż to jego wybór, jego strata.
- Cudowna jest 😍 zostaw ją u siebie 😉
- Napisz kolego jak to robisz, ze wszystkie twoje filmik ogląda się z przyjemnością:)
- piękna <3
- Ja mam no niestety okazał się samcem