arachnids-market.com blog nie tylko o pająkachJaki jest mój NAJSZYBSZY pająk? Jak go złapać? Info o Heteropoda davidbowie + ucieczka{Kubek do zgarnięcia tu: https://www.ptasznikizajaca.com/kategoria/gadzety/kubek-premium-poecilotheria-metallica Hejka! W dzisiejszym odcinku opowiem Wam co nie co o moim najszybszym pająku na hodowli- czyli o Heteropoda davidbowie! Jeśli film się spodoba, chętnie przyjmę subka i łapkę w . Zainteresowanie, oceny: 240902, czas trwania 22m 57s, ocena 10357, reakcje 489.
- Na groznego wygląda 😨 a ty z nim jak z kolegą😂szacun
- Bardzo boję się pająków .
Ale muszę przyznać, że z przyjemnością wysłuchałam. Super odcinek. Czekam na więcej. Bardzo interesujący , szczegółowy opis. Uważam, że wiele osób mogłoby nauczyć się od Ciebie sposobu przekazania informacji. :)) Anna
- na chuj hodować to nie zabawki
- brzydziłam sie pajaków a teraz je kocham <333 :>
- Ало, на каком языке?
- mega urodziwy pająk💥🕷
- Ja się bałam pająków...teraz mam trzy.☺️
- Nie znam się na pająkach i łapię je identycznie :) Zresztą nie tylko pająki - muchy podobnie. Tyle, że one chyba na światło też reagują. Wolny ruch wydaje mi się powoduje, że ta zmiana jest dla nich niezauważalna. A może też powietrze.
Inna metoda (wieczorami) to światło. Gasimy w pomieszczeniu gdzie jej nie chcemy, otwieramy drzwi i zapalamy w drugim. I tak możemy ją przeprowadzić przez całe mieszkanie.
- Daj pająka z free.Chyba że się nie daa :)
- Kiedy przyjdzie czas że ludzie będą podchodzić do pająków z pełną swobodą? Chyba nigdy. A szkoda :(
- Jak złapać ogromnego kątnika, który mi uciekł podczas chwytania (nie sądziłem, że jest taki szybki). Schował się w jakimś zakamarku pokoju i nie chce się pokazać już od wielu dni. Mam lekką arachnofobię, więc gdy pomyślę, że łazi po mnie po nocy podczas mojego snu - to czuję się nieciekawie. Czy jest sposób na jego wywabienie i złapanie w jakąś pułapkę? Nie zabijam pająków, więc często podczas łapania mi uciekają. Stosuję metodę chwytania, którą pokazałeś, ale jest ona dobra tylko na płaskich powierzchniach. Ja mam w pokoju dużo regałów z książkami, więc powierzchni odkrytej ściany jest niewiele, za to mnóstwo zakamarków - szczególnie wśród książek na regałach. W moim przypadku wchodzi w grę tylko wywabienie i pułapka. Proszę mi coś doradzić.
- 1:57 będą małe pajączki
- błe
- Długość życie pająka ... jest zależne do kapcia ...
- Pokarz swojego największego pająka :)
- Brzydak.
- Pokaż ptasznika afrykaniskiego
- Ponad 20 lat żyją
- Gdybym miała np. Ptasznika na ręce i by sie jak kolwiek ruszył z przyzwyczajenia bym go uderzyła i próbowała zabić XD
- masz w swojej chodowli kolczaka zbrojnego???