arachnids-market.com blog nie tylko o pająkachDrzwi wejściowe WIKĘD. Docieplenie ościeżnicy przed montażem. Zrób to sam. #RemontElewacjiZa100tys{Cześć. Tym razem będę montował samemu drzwi wejściowe. Polski producent, solidne i za w miarę rozsądną cenę. W tym odcinku prace przygotowawcze przed montażem, a w kolejnym demontaż dotychczasowych i montaż Wikędów. Montaż drzwi wejściowych WIKĘD, Docieplanie ościeżnicy, Stalo . Zainteresowanie, oceny: 4750, czas trwania 10m 35s, ocena 33, reakcje 24.
- Dobry sposób na ocieplenie oraz usztywnienie futryny
Będę montować na twój sposób 👍
- Lepiej zapanować całość dwiema pianami niż kleić kawałkami. Jednolity kawałek piany lepiej wypełni ościeżnice, usztywni i sklei z murem. Tego się nie uzyska na ściankach styropianu.
Ale jak miałbym wyrzucić to lepiej wykorzystać, niestety wszystko drogie teraz jak cholera
- A jak by tam wełny napchał
- Mam pytanie czy jak wsadzi się styropian nie będzie rdzewieć ościeżnica
- Witam jak zamontowaleś próg do ościeżnicy?
- Ma to sens...
- A nie lepiej byłoby wypełnić całą ościeżnicę pianą? Po wyschnięciu obciąć na równo i dopiero montować? Bo też będę montował...tak zamiast wiesz.... styropianu
- Hello is this door Wiked Normal, Premium or Thermo Prestige? And dont you have problems with cold now in winter?
- Hejka. Mogłeś bez zabawy zastosować pianę ogniowa czerwona i było by ok nawet jako ciepły montaż, czerwona piana ogniowa jest przy montażu lepsza od zwykłej białej poczytaj. Pozdro
- Siemanko. Świetne materiały, wszytko przedstawione i wytłumaczone we właściwy sposób. Nasuwa mi się jedno pytanie jak długo może być otwarta piana w pistolecie tak, żeby nie zaschła w nim definitywnie? Pozdro!!!
- 👍
Pełna profeska 👌
- Elegancko 🙂